Wybierz bezpieczny kurs
na burzliwym rynku energii

INNPACT podobnie jak nawigator na statku pełni rolę doradcy. Bazując na doświadczeniach i analizach wskazujemy kierunki skutecznych działań. Dostarczamy Klientom profesjonalne rozwiązania i narzędzia do zarządzania mediami energetycznymi. Codziennie wspieramy ich w podejmowaniu ważnych decyzji, umożliwiając prowadzenie organizacji w sposób bardziej bezpieczny i efektywny.

0
projektów
0
klientów
0
mln zł oszczędności

Dlaczego my

Accordion Content

Kompetencje wynikają z wiedzy branżowej i doświadczenia naszych doradców. W okresie kilkunastu lat działalności na rynku energetycznym zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 1 500 projektów. Tworzymy dedykowane oprogramowanie dziedzinowe wspomagające gromadzenie i zarządzanie danymi, umożliwiając naszym Klientom efektywne zarządzanie kosztami mediów energetycznych.

Efektywność potwierdzona współpracą z 550 Klientami. Wprowadzamy nową jakość zarządzania mediami energetycznymi. Ograniczamy ich zużycie oraz implementujemy procesy transformacji energetycznej. W zakresie kosztów zakupu mediów wypracowaliśmy dla naszych Klientów oszczędności na poziomie 250 mln złotych.

Bezpieczeństwo wynika z wysokich standardów realizacji projektów, korzystania z własnego oprogramowania dziedzinowego oraz współpracy wyłącznie z liderami rynku mediów energetycznych. Jako niezależny doradca rekomendujemy Klientom wybór najkorzystniejszej usługi, której sami nie wykonujemy. Działamy według najwyższych standardów jakości i compliance, gwarantując bezpieczeństwo współpracy biznesowej.

Kompleksowość polega na wieloaspektowym działaniu mającym na celu zwiększanie efektywności energetycznej organizacji, z wykorzystaniem kompetencji i własnych narzędzi informatycznych. Tworzymy strategie energetyczne, negocjujemy kontrakty, przeprowadzamy audyty i wskazujemy rozwiązania dot. ograniczania emisji, umożliwiamy rozliczanie podatków od energii, doradzamy w zakresie OZE i ESG.

Case study

Klienci o nas