Negocjacje grupowe

Zakupy grupowe z INNPACT to zawsze najniższe  możliwe ceny zakupu energii i gazu uzyskiwane w ramach organizowanych przez nas grup zakupowych znacznie przekraczających wolumen 1000GWh energii. Nasze działania to gwarancja bezpieczeństwa i wysoka jakość potwierdzona licznymi referencjami otrzymanymi od naszych klientów. Dzięki wspólnym działaniom nasi klienci uzyskali ponad 35 mln zł oszczędności.

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz mechanizm zakupów grupowych, przeprowadzimy w Państwa imieniu skuteczny proces negocjacji. W efekcie cena energii będzie najniższa z możliwych.  Dodatkowo gwarantujemy zawarcie bezpiecznej umowy oraz niezbędną opiekę w trakcie jej obowiązywania.

Przystąp do grup zakupowych energii elektrycznej lub paliwa gazowego organizowanych przez naszą firmę. Powierz  negocjacje specjalistom i wykorzystaj dźwignię wolumenu. Oszczędzaj czas i pieniądze.


Negocjacje indywidualne

Możecie Państwo powierzyć nam w dowolnym, wybranym przez siebie momencie indywidualne negocjacje zakupu energii elektrycznej lub paliwa gazowego. Negocjacje w Państwa imieniu przeprowadzą doświadczeni specjaliści doskonale rozumiejący funkcjonowanie rynku energii.

Negocjacje indywidualne z INNPACT gwarantują uzyskanie bardzo dobrych warunków zakupu energii z uwzględnieniem wszystkich indywidualnych Państwa  wymagań i specyfiki działalności. W ramach naszej usługi zapewniamy dodatkowo wsparcie dające bezpieczeństwo w przypadku zmiany sprzedawcy oraz gwarancję niezmienności cen w czasie trwania umowy.  

 

Aukcja internetowa na zakup energii elektrycznej

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem energii elektrycznej z wykorzystaniem dedykowanej internetowej platformy aukcyjnej to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza platforma aukcyjna umożliwia przeprowadzanie aukcji według większości stosowanych modeli negocjacji. Aukcja internetowa umożliwia Państwu otrzymanie najlepszej z możliwych oferty w sposób całkowicie transparentny. Jej przebieg i wyniki są zawsze możliwe do weryfikacji.

 

Wsparcie procesu przetargowego

Jeżeli podlegacie Państwo ustawie Prawo Zamówień Publicznych skorzystajcie z naszych kompetencji przy przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowań na zakup energii elektrycznej i paliwa gazowego.

W celu osiągnięcia najlepszych wyników istotne jest, aby zamawiający właściwie i w sposób wyczerpujący dokonał opisu przedmiotu zamówienia, tak aby maksymalnie zabezpieczyć swój interes w obszarze objętym procesem.

Specjaliści naszej firmy przygotują i przeprowadzą wspólnie z Państwem proces przetargowy na zakup energii elektrycznej lub paliwa gazowego dla wszystkich podległych jednostek, obejmujący:

  • Analizę istotnych parametrów zakupu energii elektrycznej przez jednostki organizacyjne Klienta  u dotychczasowego Sprzedawcy (segmentacja punktów dostawy).
  • Wsparcie w postępowaniu przetargowym i w jego rozstrzygnięciu
  • Kontrolę wyników w pierwszym okresie obliczeniowym obowiązywania nowej umowy.