Technologie optymalizacyjne

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami technologii ukierunkowanej na obniżenie kosztów zużycia mediów oferujemy Państwu pomoc i doradztwo na każdym etapie procesu zmierzającego do osiągnięcia realnych oszczędności w zużyciu mediów wynikających  z zastosowania nowoczesnych technologii, w tym w szczególności 

  • Oświetlenie LED
  • Kompensacja mocy biernej,
  • Zdalny odczyt danych pomiarowych,
  • Odnawialne źródła energii

 

Systemy informatyczne na zamówienie

Korzystając z wieloletnich doświadczeń produkujemy oprogramowanie zarówno dedykowane na zamówienie  jak i produkowane na potrzeby rynku, głównie w obszarach specjalistycznych lub niszowych. 

Zapewniamy udział we wszystkich fazach projektu od fazy analizy aż do fazy utrzymania. W celu lepszego zrozumienia potrzeb i specyfiki wszystkie projekty realizujemy we współpracy z klientem lub grupą klientów. Wykorzystujemy technologie najlepiej pasujące do danego zagadnienia oraz kontekstu, traktując technologie informatyczne jako środek do celu a nie cel sam w sobie.

 

System pomiarowo- analityczny Panoramic Power

Wykonujemy wdrożenia systemu zarządzania energią firmy Panoramic Power,  której unikalna technologia wspiera firmy w zakresie optymalizowania i usprawniania procesów biznesowych. Wykorzystując nowoczesną technologię bezprzewodowych czujników, montowanych nieinwazyjnie na sieci, zbierających dane w czasie rzeczywistym,  w połączeniu z internetową platformą analityczną, firmy z różnych branż i przemysłów uzyskują stały wgląd w zużycie energii na  poziomie urządzeń, a dzięki temu są  w stanie zwiększać efektywność operacyjną , usprawniać procesy, ograniczać koszty napraw i przedłużać czas eksploatacji urządzeń.